fbpx

62stránková knížka plná praktických rad, tipů a receptů. V elektronické i v tištěné podobě!

Velký průvodce

živou péčí

Objevte, jak můžete přírodně podpořit sílu, růst a lesk vlasů bez škodlivé chemie.

Zahoďte šampon a naučte se používat živou péči. 

Je to jednodušší, než si myslíte!

Ptáte se sama sebe: 

„Co mám dělat, abych už konečně měla hezké vlasy?“

  • Používáte kvalitní produkty, pečujete o své vlasy nejlépe, jak umíte, a přesto nevypadají tak, jak byste chtěla? 
  • Nebo vás svědí pokožka a máte lupy? Případně všude na sobě a kolem sebe nacházíte vypadané vlasy, ale zároveň máte pocit, že vám snad vůbec nerostou?
  • Platí pro vás, že si ráno umyjete vlasy a druhý den už to není ono? Nebo máte suché konečky a vlasy nemají objem ani lesk?

15 let jsem si myslela, že dělám to nejlepší...

Používala jsem kvalitní kosmetiku a přesto mi po každém mytí vlasů naskákaly červené fleky po obličeji a svědila pokožka. Vlasy jsem nebyla schopná rozčesat bez kila kondicionéru. Tak to bylo vždycky a myslela jsem si, že je to normální.

Z práce v kadeřnickém salonu jsem měla vysušené ruce a z laku na vlasy záchvaty kašle. Slyšela jsem denně, jak si zákaznice stěžují na problémy s pokožkou i s vlasy. Začala jsem hledat možnosti.

Objevila jsem bezšamponovou metodu a téměř okamžitě jsem ji vyzkoušela. Byla jsem zároveň nadšená a zároveň v šoku. Ono to funguje! A nejsem sama. Nadšených je nás čím dál víc.

Pomohla jsem už stovkám žen poznat a začít používat Živou péči. Bezšamponovou metodu, která vrací vlasům život. 90 % žen, které tuto metodu zkusily, už se znovu k šamponu nevrátily. Užívají si jak živou péči, tak své zdravélesklé vlasy.

Sepsala jsem své zkušenosti a znalosti s bezšamponovou metodou

a vznikl Velký průvodce živou péčí 

Nejdříve jako e-book, ale na přání klientek jsem e-booku dala i tištěnou podobu a vy teď můžete v ruce držet krásnou barevnou brožuru ve velikosti A4 (které s láskou říkám knížka).

Skoro všechny milujeme listovat stránkami, dotýkat se papíru, mít možnost rychle nakouknout do receptu a také si do knížky připsat svoji poznámku. Ale zároveň chceme mít možnost mít informace vždy po ruce v mobilu.

Věděly jste, že knížka o živé péči na našem trhu doposud chyběla? Ano, tahle je první!

NA CO VŠECHNO SE V PRŮVODCI MŮŽETE TĚŠIT? 

Mám pro vás popis a vysvětlení jednotlivých ingrediencí (surovin), které můžete v živé péči použít. Dozvíte se kdy, k čemu a jak je nejlépe využít. Naučím vás, jak si můžete vyrobit živý šampon z plodů a bylin.


Oceníte i recepty z živé péče, mezi které patří například: mycí masky, kašičky, roztoky, pěny a gely, které dokáží plně nahradit komerční šampony. Popíšu vám, jak si připravit i použít čisticí, pečujicí a barvicí masky.


Popíšu vám 8 jednoduchých kroků k perfektně umytým a opečovaným vlasům. Ty vám poslouží jako základ ke správné vlasové péči a krásným vlasům. Díky nim budete vědět, jak pečovat nejen o své vlasy, ale třeba také o vlásky svých dětí i (nebo) partnerů.


Dám vám návod na jednoduché a efektivní foukání vlasů, které vždy doporučuji. Zmíním specifika rovných i kudrnatých vlasů. Díky správnému fénování můžete mít nejen krásné a lesklé vlasy, ale také zdravější a spokojenější pokožku.


Prozradím vám nejčastější příčiny problematické pokožky. Nabídnu vám řešení a upozorním vás na časté chyby. Dám vám rady a tipy, které vám uleví. Ke zklidnění podrážděné pokožky vás nedovede zázrak, ale dlouhodobě správná a šetrná péče.


Naučte se pečovat o své vlasy živě, intuitivně a v souladu s přírodou

I vy můžete mít krásné vlasy i zdravou pokožku a pečovat o ně s pomocí darů přírody.

🌺 Teď je správný čas. 🌺

COŽE?!

 Říkáte si, co je to za nesmysl?

Že jídlo a bylinky přeci nepatří na hlavu.

Že to nejde!

Že budete mít mastnou hlavu.

Že...

Máte plnou hlavu otázek, chcete to zkusit, ale stále ještě váháte? 

Vyzkoušejte živou péči sama a vaše vlasy vám poděkují.

Co vám e-book (a knížka) může přinést?

Přečtěte si, co říkají mé klientky:

„Úplně jste prolomila moji představu, že no poo je hrozná věda a musí se projít obdobím mastné hrůzy. Já si fakt myslela, že to znamená, že se hlava má mýt jen vodou jednou za dva týdny. 😉 Takže si to užívám, vidím, že to jde, vlasy jsou nádherné jako nikdy."

Barbora

„Největší změnou a přínosem je pro mě to, že jsem zjistila, že živá péče nejen že nezabere až tolik času, ale že i funguje. A navíc mě moc baví objevovat a zkoušet různé kombinace a možnosti mytí. A to si myslím, že je vlastně úplně nejvíc – že mě to baví."

Zuzana

„Věděla jsem o možnostech oplachování vlasů bylinkami, pivem, jablečným octem nebo citrónem, ale to nestačilo k tomu, abych vynechala chemickou kosmetiku. Až teď chápu, „jak na to" a proč si umývat vlasy přirozeně. Za mne totální spokojenost."

Zora

VELKÝ PRŮVODCE ŽIVOU PÉČÍ

62 stran plných receptů, inspirace a praktických rad,

nyní k dostání nejen v elektronické podobě, ale také jako tištěná, barevná brožura.

Na co se můžete těšit? Nakoukněte do dvou stránek průvodce:

YES? YES!

Vymazlený průvodce je tu pro vás! 

Pomůže vám ať už živou péči používáte, nebo se s ní teprve seznamujete.

Je také skvělým rádcem pro každou ženu, která o sebe ráda pečuje s pomocí přírody.

Nenásilně představí metodu těm, kteří ji ještě neznají, a přinese nové tipy těm, kteří ji už znají.

VELKÝ PRŮVODCE ŽIVOU PÉČÍ

Získejte jedinečného průvodce v elektronické i tištěné verzi, který vám pomůže pečovat o vlasy přírodně a intuitivně. 

Budete své vlasy milovat – a ony budou milovat vás.

Získejte zpět vitalitu, krásu a sílu vašich vlasů. 

Kdo jsem a co vám můžu nabídnout?

Hana Moneam

Jsem specialistkou na Živou péči s 20letou praxí kadeřnice a 5letou praxí tricholožky (věda o vlasu a pokožce). Jsem také majitelkou e-shopu s přírodními produkty na vlasy a pokožku - NATUBEA.

Budu ráda vaší mentorkou, inspirací a přítelkyní. Těší mě, že vám můžu ukázat krásnou cestu Živé péče a všechny mocné dary přírody.

Ráda vám pomůžu zamilovat se do svých vlasů, pečovat o ně, přijmout je takové, jaké jsou a objevit jejich přirozenou sílu.

Hanka

NAUČTE SE VYUŽÍVAT SÍLU PŘÍRODY PRO SVOJI PŘIROZENOU KRÁSU