ČAROVLÁSKY

10týdenní online kurz

Naučte se přírodně pečovat o své vlasy a získejte zpět jejich přirozený vzhled, krásu, vitalitu a sílu. Lépe pak pochopíte, co a kdy vaše vlasy opravdu potřebují.

Vlasy, zvlášť ty přirozené, vás mohou vést k zajímavému sebe-zkoumání. Poznejte sebe sama skrze svoje vlasy.

Stojí to za to.

 Pojďte si se mnou rozzářit vlasy i sebevědomí. 

Dopřejte svým vlasům péči, která umí pohladit pokožku i duši.

 Chcete lépe porozumět svým vlasům, umět je upravit, správně vyfoukat a lehce si je zastřihnout? 

 Stále tápete v tom, jak si vybrat správný produkt, protože pořád nevíte, jaké máte vlasy? 

 Už nemáte chuť se schovávat za divoké, tmavé nebo naopak světlé barvy vlasů? 

 Toužíte po přirozenosti, ale ještě nejste připravená „přiznat barvu“? 

🌺 🌺 🌺

 Znovu, nebo ještě více se zamilujete do svých vlasů. 

Naučíte si udělat diagnostiku vlasů a pochopíte, jaký produkt a kdy použít. 

Pochopíte, proč si barvíte, nebo nebarvíte vlasy a dozvíte se, jak namíchat odstín barvy sobě na míru.

Budete si umět sama zastřihnout ofinku i konečky, správně si vyfoukat vlasy a naučíte se, jak dobře použít styling.

Vstupte mezi čarovlásky

a naučte se pečovat o vlasy přírodně, svobodně a s radostí.


Chcete se cítit jako tyto ženy?

„Zjistila jsem, že živá péče skutečně funguje, není vůbec tak složitá, jak jsem očekávala a hlavně mě moc baví."

„Kurz mi nedal jen krásné ŽIVÉ vlásky. Našla jsem svou sebelásku, naučil mne si vždy udělat chvíli pro sebe, kdy vnímám jen samu sebe a to každá žena potřebuje."

„Moje představa, že mytí bez šamponu je naplácání si mouky na hlavu, vzala za své."

„Diky kurzu jsem ve vlasech začala cítit život. Už to nejsou jen "mé vlasy", jsou to "moje vLÁSKY". Péče o ně se stala rituálem, který si užívám jako relaxační pobyt v lázních."

Jak bude kurz probíhat?

10 týdnů kurzu - 8 lekcí s obsahem a 2 týdny ve flow.

Kurz má dva moduly (dvě části) po pěti týdnech a v každé části jsou 4 pracovní týdny a jeden oddechový.
Je to proto, abyste měly v průběhu kurzu čas na práci s vlásky, ale i na zpracování informací a potřebné zpomalení, díky kterému se lépe dostanete se do flow (a nebudete ve stresu).

Každé pondělní ráno dostanete e-mail s odkazem na novou lekci, kterou najdete ve členské sekci na tomto webu. Po celou dobu kurzu budeme také komunikovat a sdílet ve speciální FB skupině.

Každá lekce obsahuje:

 • delší video s celým postupem,
 • quick video se zkráceným postupem,
 • PDFko s popisem daného tématu,
 • recept, případně tip k dané lekci,
 • živé vysílání Q&A (odpovědi na vaše otázky),
 • bonusové vysílání.

1. týden 

Živá péče/kosmetika

Vysvětlím a ukážu vám rozdíl mezi živou péčí a přírodní kosmetikou. Budete se umět rozhodnout, co, kdy a jak používat.

2. týden 

Diagnostika a chemie

Popíšu vám test elasticity, vysvětlím porozitu, probereme druhy vlasů. Podíváme se na základy chemie ve vlasech.

3. týden 

Styling a úprava vlasů

Naučím vás, jak správně foukat rovné, ale i kudrnaté vlasy. Ukážu vám jednoduché tipy na úpravu vlasů a přírodní styling.

4. týden 

Vlasová pokožka a padání vlasů

Probereme různé potřeby vlasové pokožky a energetické příčiny padání vlasů. Naučíte se uvolňující masáž hlavy.

5. týden 

Prostor k nadechnutí

Volný týden, kdy si můžete trošku oddechnout. Případně si projít, zopakovat a znovu zkusit vše, co jste se už naučila.

6. týden 

Stříhání vlasů

Ukážu vám, jak a čím si zastřihnout konečky, ofinu, případně délku a upozorním vás na nejčastější chyby.

7. týden 

Psychologie barvení

Dozvíte se, proč a kdy volíme určitou barvu na vlasy. Co to o nás říká a jak nám barvy mohou pomoct.

8. týden 

Barvení prakticky

Naučím vás, jak pracovat s barvou tak, aby se vám nevymývala a barvila podle vaší potřeby. Vysvětlím možnosti chemické a rostlinné barvy. 

9. týden 

Přechodový rituál

Se změnou vlasů přichází často i změna v životě. Rituál nám pomůže ukotvit nově objevenou sílu.

10. týden 

Prostor ke zpracování

Volný týden s mojí podporou, určený k zodpovídání vašich otázek a dotažení toho, co nestihnete.


Součástí kurzu je kromě lekcí také:

 • 10 pravidelných hodinových setkání s Q&A,
 • moje 10týdenní podpora ve FB skupině, kde vám průběžně odpovídám na otázky,
 • 10 bonusových živých vysílání s různými tipy v podpůrné FB skupině.

Ukázka video-lekce

Součástí online kurzu jsou i tato krátká (quick) videa, která ve zkratce shrnují obsah delšího videa. 

DRUHÝ ONLINE KURZ ZDARMA

Součástí programu ČAROVLÁSKY je ZDARMA i druhý, obsáhlý, vychytaný a vymazlený 4týdenní online kurz Živé vlasy plné přírodní krásy, kterého se účastnilo už téměř 500 žen. 

Ke kurzu získáte jako bonus také e-book s recepty a souhrnem produktů vhodných k živé péči, které popisuji, ukazuji a vysvětluji v kurzu.

Hodnota tohoto plnohodnotného druhého kurzu je 3470 Kč.

Kurz byl celkově moc dobře zorganizovaný a vedený. Každý týden bylo jasné zadání, co se bude zkoušet, takže v pondělí jsme dostali seznam potřebných ingrediencí a informace o možných způsobech použití. Ve čtvrtek pak bylo živé vysílání s odpověďmi na dotazy, ale i v mezidobí Hanka reagovala na dotazy a také účastnice sdílely své postřehy a zkušenosti, takže kurz byl aktivní a „živý“ po celou dobu.

Jako naprostý laik v téhle oblasti jsem vždy ocenila podrobné informace a rozpisy ke každému týdnu a opravdu výborný nápad byla instruktážní videa, kde byla ukázaná celá procedura od začátku do konce. 

Fajn byla i struktura kurzu a dávkování informací od jednodušších ke složitějším, takže jsem se díky tomu nezamotala v informacích hned na začátku, ale hezky jsem si postupně informace a postupy mohla zažít, začaly se mi postupně skládat a dávat smysl. 

Kurz měl pro mě přínos v tom, že jsem zjistila, že živá péče skutečně funguje, není vůbec tak složitá, jak jsem očekávala a hlavně mě moc baví. Velikým bonusem kurzu je sama Hanka, z toho, co dělá je cítit, že to dělá s vášní, má úžasnou energii a dokáže jí přenést na ostatní :). 

ZUZANA

Drahá čarovlásko, celý život jsem vlasy brala jako něco, co kdyžtak ostříhám, přebarvím, prodloužím, však co, ono to doroste. Tento kurz mi pomohl během 4 týdnů nejen zlepšit kvalitu vlásků, které jsou nyní lesklejší a hebčí, méně se mastí a začaly houstnout. 

Díky němu jsem v nich začala cítit život. Už to nejsou jen „mé vlasy“, jsou to „moje vLÁSKY“. Péče o ně se stala rituálem, který si užívám jako relaxační pobyt v lázních. Diky němu jsem začala vnímat, co se mi mé vlásky snaží říct, co chtějí. Staly se mým největším klenotem, který neodkládám. 

Navíc kurz mi nedal jen krásné ŽIVÉ vlásky. Našla jsem svou sebelásku, naučil mě si vždy udělat chvíli pro sebe, kdy vnímám jen samu sebe a to každá žena potřebuje. Takže pokud chceš začít milovat své vlásky, protože po tomto kurzu začneš obdivovat jejich krásu, ale i sebe samotnou, neváhej a nebudeš litovat, stejně jako nelituji já. Dovol si najít sebe samu a krásu života svých vlásků. Dovol jim k tobě mluvit. A naslouchej jim. V tomhle kurzu se to naučíš.

S pozdravem, do svých vlásků zamilovaná...

KAMILA

Kurz odporúčam hlavne kvôli skvelému a prehľadnému spracovaniu, ktoré je vhodné aj pre úplného začiatočníka. Ja sama som o tejto metóde vedela len málo a kým som nevidela videá ako postupovať, tak som si sama doma netrúfla to vyskúšať, aj keď som už mala doma napr. namiešanú zmes od kamošky z ajurvédských bylín od Vás z e-shopu. 

Páčili sa mi všetky 4 moduly, naučila som sa, ako jednoducho a rýchlo umyť vlasy, vyskúšala som aj každý týždeň niečo nové, bavilo ma experimentovať s kašičkami a maskami na vlasy. 

Naozaj je dôležité, aby si každá žena uvedomila, aké sú jej prirodzené vlasy, aby sa mala rada taká, aká je, a podporila práve tú svoju prirodzenosť, ktorou sme každá výnimočná. A to sa mi na tom páčilo, že ste to poňali takto komplexne. Od praktických návodov, overených zmesí, možnosti vytvorenia vlastných kombinácií, až po láskavý prístup k sebe samej. 

Ja som si celý kurz užívala, určite budem pokračovať ďalej aj sama doma. Moje vlasy a pokožka boli počas kurzu naozaj krásne umyté, nadýchané a objemné, veľmi ľahko sa rozčesávajú aj za mokra, aj suché. Páči sa mi, že táto metóda je nikdy nekončiaci proces, stále sa dá skúšať niečo iné, nové a hlavne si treba všímať, ako na to naše vlasy reagujú a podľa toho sa naučiť tie správne kombinácie pre seba.

JANA

Kurz s Hankou je ideální nejen pro začátečníka, je vhodný i pro utřídění informací, pochopení základů a ujasnění faktů. Pokud nebudeš chtít u živé péče zůstat v plném rozsahu, nevadí, ty informace se ti hodí všeobecně, využiješ je a věřím, že přinejmenším budeš tuto metodu kombinovat.

Hanka není zatvrzelá, je otevřená novým příležitostem a trendům (např. CGM), což je strašně vzácné. Je lidská, nevnucuje vlastní přesvědčení a chápe, že každý je jedinečný. Dokáže i změnit pohled nebo názor, pokud zjistí někde nepřesnost.

O odbornosti ti můžu říct, že je má v oblasti nejen živé péče, ale taky jako kadeřnice. Má tak lepší nadhled z obou stran - chemické výrobky i přírodní suroviny. Když chceš informace, které budou fungovat a chceš mít opravdu správné informace, tento kurz je výborný, protože je strašně důležité koho a kde se ptáme. Stejně jako rozvodový právník ti v nejlepším nepomůže v trestní záležitosti, člověk, který se nezabývá danou problematikou, ti nikdy správně nemůže poradit a nikdy tě nemůže vést tou správnou cestou.

Živou péči najdeš i doma v kuchyni, nemusíš se tak bát, že je to něco drahého, začneš pomalu a nikam se nemusíš hnát, za vyzkoušení to určitě stojí. Mě je teď super, že už vím, co vím, i když vím, že toho furt nevím dost, ale je to krok a tím každý začínáme.

LUCIE

Pět let jsem na no poo a tento kurz mě naučil za pár týdnů víc, než jsem byla za ty roky schopná se naučit sama. Nikde na internetu takto ucelený návod nenajdeš a hlavně, každá jsme jiná a funguje na nás něco jiného. S čím je jeden spokojený a píše o tom na netu, s největší pravděpodobností to nebude fungovat také na tebe.

Jsme jedineční a jedinečná je i no poo péče pro každou jednu z nás. S opravdovým odborníkem máš zaručenou jistotu nalézt to, co vyhovuje přímo tobě.

Hanka je velmi milá, vlídná a nemusíš se vůbec stydět se na něco zeptat. Pro Hanku není žádná otázka hloupá a s jejími zkušenostmi ti je opravdu schopná odborně pomoct. S tím souvisí i velká finanční úspora, protože nebudeš kupovat prostředky s pocitem "třeba toto už konečně bude fungovat" a pak ti zůstanou někde zapadlé ležet, protože to nefungovalo a ty ani netušíš proč.

Už nebudeš na své problémy s vlasy sama. Po kurzu budeš znát své vlasy a své potřeby. Budeš vědět co, jak a hlavně proč. Vrátí se ti sebevědomí a svoboda.

PETRA

Kurz byl po stránce formy ten nejlepší, jaký jsem kdy viděla, a že jich mám pár za sebou :-). Neuvěřitelně profesionálně zpracované příspěvky, videa s přesným postupem a k tomu průvodní slovo s vysvětlením, ale i kratší verze videa.

Co se týká obsahu, předčil veškerá moje očekávání. Lektorka nám dala nejen přesné návody, recepty a seznamy, co s čím smíchat, ale i přehledná videa, jak na to. Je vidět, že se v péči o vlasy pohybuje opravdu dlouho. 

Moje představa, že mytí bez šamponu je naplácání si mouky na hlavu, vzala za své. Dostali jsme rady nejen ohledně mytí - a zdaleka nejen moukou - ale i ohledně výživy vlasů a pokožky, stylingu a v neposlední řadě i řešení pro nejrůznější vady na kráse, které naše hlavy trápí. Po každé nabušené lekci následovaly naše otázky. Žasla jsem nad znalostmi, které lektorka má, i nad lehkostí, s jakou v živém vysílání odpovídá. Paní Hana je zkrátka profík. A umí svoje znalosti předat dál.

DANA

BONUSY KE KURZU

Kdo k nám přijde během kurzu na návštěvu 

a přinese nám svoji moudrost?

 • Bonus ke 2. týdnu kurzu - KATARÍNA HRIVŇÁKOVÁ
  Dvouhodinové online setkání s expertkou na non toxic a chemii Katarínou Hrivňákovou. Budete se moct ptát na různé otázky ohledně chemie. Zajímá vás, co, jak a kdy vstupuje do vlasu, jak se chovají molekuly potravin ve vlasech a co s vlasem dělá chemie? Katka zná odpovědi přesně na tyto otázky.
 • Bonus ke 4. týdnu kurzu - ZUZANA STIBOROVÁ
  Hodinové setkání s rehabilitační lékařkou a homeopatkou Zuzkou Stiborovou, která nás provede relaxační masáží hlavy. Masáž pomáhá k uvolnění napětí a stresu, prokrví kůži a je tak základem k růstu zdravých vlasů. Navíc vás nejspíš přestane bolet hlava a tížit myšlenky.
 • Bonus k 8. týdnu kurzu - SVĚTLANA ČIBEROVÁ
  Dvouhodinové setkání s expertkou na intuitivní celostní vizážistiku Světlanou Čiberovou. Jaký jste typ, co by vám mohlo slušet, proč si vybíráte určité barvy? Co svým vzhledem sdělujete světu? Světlana vám to pomůže rozluštit.
 • Bonus k 10. týdnu kurzu - BARBORA ZEMANOVÁ
  Dvouhodinovým rituálem přímo na míru našemu kurzu nás provede zkušená, laskavá a „normální" průvodkyně žen Bára Zemanová. Jak uchopit a využít sílu našich vlasů v běžném životě? Bára umí nádherné přechodové rituály a jedním takovým nás na konci provede. Po kurzu a závěrečném rituálu už nic nebude jako dřív. Budete opravdu znovuzrozená.
Bylinky, tinktury a masti byly pro mě samozřejmostí od malička prostřednictvím mé mámy i babičky. Protože již 30 let pracuji v analýze a výzkumu složek životního prostředí, vím, jak nám chemie může nejen pomáhat, ale také škodit. Velmi ráda hledám souvislosti, jak skloubit chemické vzdělání se sílou přírody, jak propojit moderní poznání s tradicí a jak chránit naši přírodu a snížit dopad lidské činnosti na životní prostředí.
Katarína HrivňákováExpertka na chemii a non toxic přístup
Kdo jsem? Doktorka odkojená medicínou západní, políbená tou alternativní a nejraději kombinující obě dohromady. Ženská, co už na sobě vyzkoušela kdeco. Z práce na sobě i práce s ostatními ví, že opravdu platí, že prevence je základ. Že někdy stačí málo a změní se moc. Že každý svého štěstí tvůrce a že ke stejnému cíli může vést více cest.
Zuzana StiborováRehabilitační lékařka a homeopatka
Zajímá mě celý člověk, co cítí, co jej trápí, co mu přináší radost. Povrch je jen odrazem toho, co je uvnitř. Těší mě otvírání duše a sdílení prožitků. Úprava zevnějšku je pak bonusem, který dokáže člověka přenést do nového vnímání sebe, mění postoj k vlastní hodnotě, k hodnotě života, vztahů, práce. Každý jsme jedinečnou neopakovatelnou bytostí, každý si neseme životem svá trápení i radosti. Jsme více stejní, než rozdílní. Sdílejme…
Světlana ČiberováExpertka na intuitivní a celostní vizážistiku
Jedna havajská moudrost říká, že pokud budou šťastné ženy, bude šťastná celá země. Věřím, že v naší společnosti je nutné podpořit vědomý ženský princip, aby ženy mohly zůstat ženami a vnímat hodnotu ženství, mateřství, moci celým svým srdcem tvořit, podnikat a být oním laskavým přístavem. Semináře a rituály, které už několik let vedu, pomáhají ženám nalézt hlubokou ženskou podstatu, spojit se sama se sebou a plně vyživit ženskou energií své tělo, srdce i duši.
Barbora ZemanováPrůvodkyně žen na cestě osobního rozvoje

BALÍČEK PRODUKTŮ NATUBEA

Ke kurzu také získáte dárkový kupón z e-shopu NATUBEA v hodnotě 900 Kč. Využít jej můžete na startovací balíček produktů živé péče podle vlastního výběru. Pokud ale chcete zůstat u šetrné kosmetiky, můžete kupón použít na jakýkoli produkt z e-shopu natubea.

Balíček si vyberete s mojí pomocí buď před začátkem, nebo až v průběhu kurzu. Záleží to jen na vás.


Kdy, kde a jak kurz probíhá?

 • každé pondělí ráno obdržíte e-mail s připomínkou na novou lekci
 • nová lekce bude zpřístupněna vždycky v pondělí ráno, ve členské sekci na tomto webu
 • po celou dobu kurzu máte možnost vzájemného sdílení v kurzové FB skupině
 • začínáme v pondělí 12. 4. 2021 a kurz trvá deset týdnů
  (po čtyřech týdnech obsahu je vždy týden volno na zapracování technik a nových znalostí)
 • kurz končí v neděli 27. 6. 2021
 • oba kurzy budete mít k dispozici do konce roku 2021

Co všechno kurz obsahuje?  

 • 8 týdnů plných informací ve videích, pracovních listech a dalších materiálech + 2 týdny ve flow režimu
 • 10 týdnů mojí podpory ve facebookové skupině
 • 10x setkání u Q&A (otázky a odpovědi) ve FB skupině nebo na ZOOM
 • 4 bonusová setkání s expertkami 
 • 4týdenní vymazlený online kurz Živé vlasy plné přírodní krásy v hodnotě 3470 Kč
 • balíček živých produktů NATUBEA v hodnotě 900 Kč
 • můj čas ve FB skupině po celou dobu kurzu (neplatí pro soukromé zprávy, emaily a telefon).

Tento jedinečný kurz, vám pomůže změnit nejen vztah k vlasům, ale i sama k sobě a k životu.

Budete své vlasy milovat - a ony budou milovat vás.

10 týdnů se budete učit o vlasy přírodně pečovat, abyste získala zpět jejich přirozený vzhled, krásu, vitalitu a sílu. 

Ke kurzu nyní získáváte i řadu bonusů, balíček produktů v hodnotě 900 Kč a dokonce i obsáhlý a vymazlený 4týdenní online kurz Živé vlasy plné přírodní krásy v hodnotě 3470 Kč, který pro vás máme zdarma jako dárek.

Kdo jsem a co vám můžu nabídnout?

Hana Moneam

Jsem expertkou na živou péči s 2Oletou praxí kadeřnice a 5letou praxí tricholožky, a také majitelkou e-shopu s přírodními produkty na vlasy a pokožku - NATUBEA.

Provázím vás kouzelným světem živé péče. Budu vaší mentorkou, inspirací a přítelkyní. Těší mě, že můžeme jít touto krásnou cestou společně a objevovat spolu všechny mocné dary přírody.

Ráda vám pomůžu zamilovat se do svých vlasů, pečovat o ně, přijmout je takové, jaké jsou a objevit jejich ukrytou sílu.

Čarujeme s živými produkty, rostlinnými barvami, ale i s energií vlasů, proto jsem kurz nazvala ČAROVLÁSKY.

VSTUPTE DO KURZU ČAROVLÁSKY

A OBJEVTE V SOBĚ NEOBJEVENÉ.
UŽ NIKDY NIC NEBUDE STEJNÉ, JAKO DŘÍV...