Jaké to je žít s Egypťanem - muslimem?

 

Stránka pro všechny ženy, které zajímá jak vypadá vztah s mužem, Egypťanem, muslimem. 

 Ženský klub "Egypťanka" je otevřen. Tvořím ho s láskou. K sobě, mému muži, životu i vám všem!

Ještě nejsi členkou? S chutí do toho, tohle se vyplatí 😉

Vyplň formulář a registruj se zdarma do Klubu Egypťanka. Po registraci ti přijdou na uvedený email přihlašovací údaje a ty můžeš číst články blogu a taky si stáhnout zdarma některé formuláře. Pokud tě Klub zaujme, stačí si zaplatit vstup a čerpat veškeré informace. Těším se na tebe v členské sekci! 😉

Zajímá tě jak se žije s partnerem Egypťanem - muslimem?

Zjistila jsem, že život s muslimem je téma, které zajímá mnoho žen. Buď jen proto, že je to něco, co není příliš obvyklé a nebo proto, že mají sami zkušenost s kratším či delším vztahem s mužem - Muslimem (případně Egypťanem).

Mnoho českých žen mělo či má takový vztah a velmi často se ptají na ty samé věci. Proto jsem se rozhodla udělat tuto stránku, kde se pokusím odpovědět na nejčastější otázky. Pokud zde nenajdete odpověď na to, co vás zajímá, budu ráda, když mi napíšete a budete mě inspirovat k dalším příběhům a novým informacím. Moc ráda pomůžu těm, které se rozhodly takový vztah zkusit. Vítejte v klubu odvážných žen, dámy 😉

Co na těchto stránkách můžete najít?

Najdete zde blog (dostupný zdarma) a informace z Ženského klubu "Egypťanka" (placené členské sekce), která vám přinese mnoho potřebných informací, ať už na základě mých vlastních zkušeností, posbíraných informací od různých lidí, rad od mojí skvělé právničky i oficiálních stránek úřadů a institucí.

Slouží jako zdroj informací a příběhů, které se nikde jinde na jednom místě nedozvíte. Můžete si vybrat svou cestu, buď budete hledat na internetu, zaplatíte si právníka, který vám za nemalé peníze pomůže se v tomto tématu zorientovat, můžete se ptát ostatních žen (na fb existují určité skupiny žen s podobnými zkušenostmi a ty vám jistě rády poradí zadarmo),  diskutovat s nimi a otevřeně sdílet svůj příběh (a pak se často divit, co všechno pak dokáží proti vám použít, případně dál mezi sebou rozebírat a "drbat" za vašimi zády, případně o vás dokonce vytvářet nějaký příběh, poskládaný se střípků vašeho sdílení) a pátrat po informacích na oficiálních stránkách. To všechno vám zabere pravděpodobně hodiny, možná dny, či dokonce týdny a měsíce. A nebo si můžete koupit vstup do členské sekce Klubu Egypťanka a najít tady to, co potřebujete a s možností se zeptat na to, co zde není. Možná nevím úplně všechno, ale jsem tady a odpovídám vám bez posuzování, s úctou, důvěrou, respektem a láskou.

Jednorázovou platbou si zakoupíte roční vstup do této členské sekce a pak už můžete čerpat to, co potřebujete. Pokud zde nenajdete odpovědi na vaše otázky, napište mi prosím. Roční poplatek pro rok 2017 je pouhých 490,-  což je měsíčně méně, než jedno kafe s kámoškou!

Co tedy získáte za tuto cenu?

Jako členka klubu máte samozřejmě mnoho bonusů.

 • Vstupní poplatek do Klubu Egypťanka je nyní pouze 490,-
 • 30 minut on line konzultace zdarma.
 • Pokud budete potřebovat další konzultaci, jsem tu pro vás! Cena jedné mé konzultační hodiny je 600 kč, ale jako členka klubu ji získáte za 300,- 
 • Pokud budete potřebovat, mohu za vás obejít úřady v Praze a hotové dokumenty vám poslat poštou. Cena za tuto službu je mezi 1000 -1500 Kč. 

Postupně budu tvořit a doplňovat informace na základě svých vlastních zkušeností i příběhů od mých kamarádek, které s muslimem žijí. Přidám příběhy s Egypťany, kteří jsou křesťané, protože ne každý Egypťan je muslim a přesto mají některé věci společné. Přeci jen vyrostli ve stejné společnosti.

Jednorázový vstupní poplatek do Klubu Egypťanka činí 490 Kč!

 • 1

  Klub Egypťanka

  Praktické rady, doporučení, postřehy a informace o životě s muslimem. Chcete se například v Egyptě vdát? Potřebujete informace a postup, co dělat, kam jít, kolik to bude stát atd? Pak jste tu správně!
 • 2

  Blog Egypťanka

  Různé inspirativní příběhy (nejen moje) ze života s Egypťanem. Ať už muslimem či křesťanem.

Nepotřebuji vědět víc a chci si koupit přístup:

Emailová adresa*
Oslovení (uveďte prosím, jak chcete být oslovován/a - v pátém pádě, např. Hani)

Náš vztah trvá poměrně "krátce", konkrétně od konce ledna 2015.

Protože si všechno dělám po svém a tak, jak to cítím a považuji za správné, rozhodla jsem se pojmout tyto stránky osobně. Vše o čem píšu a mluvím jsem si vyzkoušela sama na sobě. Vše, co jsem prožila mě nějakým způsobem ovlivnilo. Udělala jsem na své cestě mnoho přešlapů a naopak i mnoho moudrých a odvážných kroků. Do jaké kategorie patří můj vztah ukáže čas. 

Tyto fotky jsou z března 2015 z Hurghady, kde jsme spolu 11 měsíců žili (do konce roku 2015).

Každopádně mám do vínku dáno jít nevyšlapanými cestami, nacházet takové, po kterých můžu jít. Proto jsem schopna říct: "Našla jsem cestu, jestli chcete, pojďte za mnou, ukážu vám ji. Ale po cestě se prosím starejte sami o sebe." To, co funguje mě, nemusí samozřejmě fungovat i ostatním, nicméně pokud vás moje cestování životem a sdílení zážitků oslovuje, vítejte! 

Nyní už od začátku března 2016 čekáme na vízum, abychom mohli konečně zase být spolu!

Nicméně mám pocit, že je stále hezčí, hlubší, intenzivnější a láskyplnější.