Zážitková proměna - inspirace a vlasy, které ti sluší.

Ráda ti pomohu najít a změnit nejen tvůj hair style.

Jsem tvoje průvodkyně na cestě jak vnější tak i vnitřní proměnou, osobním rozvojem i těžkým životním obdobím.

Podpořím tě ve chvílích zmatku, pomůžu ti se podívat na tvou situaci z jiné perspektivy a společně najdeme řešení a nový směr. 

 

 Jednoduše - pomůžu ti znovu zářit!

Rozhodla jsi se změnit nejen svou vizáž, ale celkově být šťastnější, spokojenější a vyrovnanější?

Být jednoduše okouzlující a zářivější ženou?

Bude mi ctí tě na této cestě doprovázet. S pokorou, úctou a láskou k tvé osobnosti. 

Konzultace Koruna krásy je jedním z kroků k Zážitkové proměně. Sejdeme se u kávy nebo čaje a popovídáme si a nahlédneme do tvojí duše, do tvojí podstaty a díky tomu najdeme tvůj osobitý styl. 

Následuje setkání před zrcadlem, kde opravdu fyzicky změníme tvůj účes. Dopřeji ti čas a tvou proměnu si opravdu užiješ. Možná změníme tvůj účes lehce a možná úplně od základu. Každopádně to uděláme tak, aby jsi se cítila skvěle a sama sebou!

Koruna krásy

Existuje pravidlo, které říká, že se změnou života přichází změna vizáže. Někdy nastává změna života jako první a následuje proměna fyzická a někdy je to obráceně. Nicméně jdou obě věci ruku v ruce.

Dá se říci, že ustřihnutí vlasu jakoby odstřihlo minulost. Také změna barvy podpoří kompletní změnu energie ženy. Někdy se za barvou schováváme, někdy na sebe naopak zbytečně upozornujeme a někdy se bojíme projevit svou jedinečnost.

Kdo jsem Já?

Co opravdu chci?

Proč to chci?

Jak to udělám?

Kdy se začnu měnit?

Zážitová proměna je tří měsíční interaktivní, podporující a živý program, který tě dovede k sebepoznání a změně životní strategie. Setáváme se 1x týdně a vzájemně sdílíme vše, příjemné i nepříjemné, co nás na cestě proměnou může potkat.

Ve skupině čtyř až osmi žen a za mé láskyplné a pevné podpory, si začneš užívat životní změny a vše, co přinášejí. Naučíš se spojit sama se sebou a znovu uvěřit ve svou intuici a moudrost.

 

Zážitková proměna

Jedinečnost tohoto programu spočívá v kombinaci sebepoznávání pomocí studia v online kurzu, osobních konzultací s mentorkou a skupinových setkávání s dalšími ženami. Naučíš se sdílet, věřit, spolupracovat i být sama (sebou).

Tato kombinace je naprosto unikátní a přináší jak kýženou proměnu, tak i radost, moudrost a napojení. Je to prohloubení nádherného spojení, které na nevědomé úrovni prožíváme denně ve svých životech. 

Chceš se z nenápadné Popelky stát už konečně Královnou svého života?

28 denní online trénik s názvem Měsíční královna aneb 28 dní v žeském těle je unikátní program, který tě naučí jak využít mentruační cyklus k sebepoznání a změně životní strategie.

Obsahuje ebook, který je zároveň předmluvou, příběhem i vysvětlením, proč jsem tento program vypracovala. Jeho součástí je také 28 denních lekcí, několi meditací a praktická cvičení. 

Měsíční královna

Každé ráno po dobu 28 dní dostaneš krátké video, které tě provede příslušným dnem. Povedeš si deník, který ti pomůže ujasnit si, co potřebuješ ve svém životě zviditelnit, co přijmout a co nechat odejít.

Součástí každodenní lekce je úkol, dále pak všímání si "náhod", které tě vedou ke spojení same ze sebou a zdrojem, ale také uvědomování si a prožívání vděčnosti za to, co ve svém životě máš.

Pohádky jsou tu proto, aby uspávaly děti a probouzely dospělě.

Unikátní devíti měsíční program pro ženy, které chtějí od základu změnit svůj život.

Sebedotazováním, včetně základní otázky "kdo jsem", zjistíš, kdo nejsi. Potom se vyjeví hluboká a čistá pravda o tvé podstatě, o tom, kdo doopravdy jsi. Jednoduchý princip, jak se dostat do svého vnitřního klidu a míru. 

Z Popelky královnou

Uvědomění si sebe sama, tvých životních rolí, masek a kostýmů, se ti nesmírně uleví a budeš připravena začít tvořit nový život.

A to vědomý život! Ve kterém se sama rozhoduješ o tom, který kostým si oblékneš a proč, jakou hru budeš hrát a jakou ne, co ti vyhovuje a co se ti naopak nelíbí. 


Potřebuješ změnu? Vítej!

YeahCoach je aplikace, ve které najdete vše, co potřebujete ke svému osobnímu rozvoji. Tato aplikace je komplexním řešením pro každého, kdo má chuť na sobě pracovat a zlepšovat svůj život, práci nebo podnikání. YeahCoach je praktický pomocník obsahující unikátní nástroje, materiály, knihy a živé akce od těch nejlepších koučů, lektorů a autorů z domova i ze světa. YeahCoach vám dává možnost pomáhat druhým i o pomoc žádat a navíc i šanci vydělávat tím, že o této aplikaci řeknete druhým.

Jsem součástí této aplikace a to na několika úrovních. Jako uživatelka, autorka, koučka a investorka. Výhody využití této aplikace a propojení se mnou jsou velmi zajímavé. Nejen, že získáš aplikaci, která je sama o sobě velmi přínosná, ale získáš také některé z mých programů, článků, audií a videí, které budou její součástí! Navíc po zaplacení předplatného získáš 2 moje konzultační hodiny v hodnotě 1600 kč zdarma. Stačí objednat předplatné a napsat  zprávu a domluvíme si termín. Těším se na tebe!


Společně najdeme to, co už dávno máš a jen to nevidíš. Nemusíš nic hledat, nikam se hnát, nic zničit či popírat. Stačí, když dokážeš zklidnit a utišit svou mysl. V tom spočívá celé tajemství. Všechno co potřebuješ, už máš! Bylo to s tebou, je to tady a zůstane to. Je to tvá podstata bytí. Také ti pomůžu objevit tu okouzlujici a zářivou ženu, která je v tobě ukrytá. 

Vezmu tě za ruku a společně se vydáme do míst, kam se nemáš odvahu vydat nebo jsi jednoduše zapoměla cestu. Objednej si pohádkový koučink nebo proměnu a tvoje změna bude nejen přínosná, ale i příjemná.

Pamatuješ, když jsi byla malá holka a hrála sis? Možná na princeznu, možná na paní učitelku, možná na prodavačku nebo pilotku vesmírného korábu. Možná byly tvým světem škola, kouzelné království,  daleké kraje či samotný vesmír. Ať tak či onak, můžeš se tam vrátit.

Do světa, kde je všechno možné a ty jsi tou, kterou si přeješ být. Ne, ta cesta není jednoduchá a jsou na ní překážky, ostatně jako v každé z pohádek, ale i tady vítězí dobro a láska. Ať už je to Hloupý Honza, Popelka, Pyšná princezna či Mařenka s Jeníčkem, všude hrdinové dojdou do cíle. Pohádky jsou velikou inspirací a je v nich ukryté velké moudro. 

Pohádková proměna je pro ženy, které v sobě stále mají odvahu věřit svým snům a touhu žít svůj život naplno. 

Každý konec je zároveň i nový začátek.

Změnou sebe sama můžeš změnit celý svět.