Ta největší změna nastává vždy uvnitř, ale je fakt, že někdy s podtržením vnější krásy, přichází větší jistota a víra v sebe sama. Mnohokrát jsem slyšela větu: "Je mi to jedno, hlavně abych byla krásná." Ale kdo rozhoduje o tom, že ta daná žena bude či nebude krásná? Jestli se bude či nebude cítit dobře? Jedině ona! A proto pracuji nejen s vnější, ale i s vnitřní krásou žen.

 

Koruna krásy

Co? No jasně, že vlasy... 

Každá z nás má několik možností volby barvy, délky a střihu vlasů. Můj pohled na ženu je indivduální a podtrhuji její přirozenost. Máme období, kdy chceme být světlé a výrazné a pak zase období, kdy potřebujeme být zklidněné a zachumlané samy do sebe. To vše se dá účesem podtrhnout, zvýraznit a umocnit.

 

Koruna krásy. Vlasy, které ti sluší...


 

 

 

Všechny jsme nějakým způsobem nádherné a naše největší krása se ukrývá v našem vnitřním nastavení! To, jestli jsme a nebo nejsme vnímány jako krásné, začíná u nás! My o tom rozhodujeme. Žádný účes, líčení, dlouhé nehty, nalepené řasy, ani zvětšená prsa nepřinesou ženě opravdovou krásu, mohou ji jen PODTRHNOUT.  

 

Koruna krásy je vnitřní i vnější proměna, která vede k výjimečnému pocitu z krásy jako takové. 


Koruna krásy je až čtyř hodinové setkání, které v sobě ukrývá láskyplné vedení k sebelásce a sebeúctě v kombinaci s vnější změnou účesu. Doteky, masáž, slova i "odstřihnutí minulosti" mohou být branou, která vede novému životu. Můžeš ji použít jako první krok, jako nový začátek na konci právě odžitého dne. 

Společně najdeme to, v čem se cítíš právě teď dobře a co ti pomůže podtrhnout nejen tvou krásu, ale hlavně pocit, který sama ze sebe chceš mít.

Cena služby Koruna krásy je nyní 2.900,- včetně konzultace a kompletní proměny hair stylu (střih, barva, konečná úprava).

 


Objednat se můžete telefonicky na telefonním čísle: 606 22 75 88 

nebo mailem na: hanka.glamour@gmail.com