Kde?

Kontaktní formulář


Všichni jsme ve své podstatě sami, ale zároveň nikdo na světě není sám! Řekni si o pomoc, pokud ji potřebuješ, už nemusíš všechno a vždycky zvládnout sama. Jsem tu pro tebe a provedu tě proměnou. Ať už vnější, vnitřní či komplexní. S úctou ke tvé jednečnosti, s radostí a respektem. Těším se na tebe.

Hana Moneam

Jinový svět

Ženská refresh a relax oáza krásy 

Varšavská 22, Praha 2 - Vinohrady

Telefon: +420 606 227 588

Email: hanka.glamour@gmail.com

Mapa: klikni na obrázek

Už se na vás těšíme!

Kdy?

 • Pondělí

  Kadeřnické služby dle objednání
 • Úterý

  Kadeřnické služby dle objednání
 • Středa

  Kadeřnické služby dle objednání
 • Čtvrtek

  Kadeřnické služby dle objednání
 • Pátek

  Kadeřnické služby dle objednání
 • Sobota

  Kadeřnické služby objednané na telefonu + předem vypsané akce.
 • Neděle

  Předem vypsané akce.

Co?

Nejen kadeřnické služby - jen pro ženy.

Od 15.7.2016 je pro tebe otevřen JINOVÝ SVĚT v Praze, na Varšavské 22! Těším se na tebe.

Kadeřnické služby, setkávání, sdílení, workshopy, semináře, posezení u kávy či čaje. Ženská relax a refresh oáza krásy.

Proč?

Vítej krásko, věřím, že už teď jsi nádherná žena, ale upřímně, záříš naplno? Znáš kouzlo své osobnosti? Dokážeš sama o sobě říct:


 Ano, jsem napojená, šťastná, okouzlující a zářivá žena. Mám se ráda taková, jaká jsem. 


 

Připravila jsem pro tebe jako podporu zdarma 9-ti týdenní program, který ti pomůže ještě více rozzářit světlo, které v sobě máš. Odhal tajemství 9 mailů, 9 zamyšlení, které ti pomohou mít se více ráda, respektovat se a napojit se lépe na zdroj, na tvou intuici.

Budu ti pokládat otázky, které ti pomůžou lépe a z nadhledu uvidět ten "film", ve kterém hraješ hlavní roli - tvůj život.

Možná je načase něco změnit. Něco nechat odejít a něco naopak nechat přijít. Jsi připravena vykročit na cestu za proměnou?

Každá sebedelší cesta začíná jedním malým krůčkem.  Pak tedy vítej, nejsi sama...

 

Víš, co dělá každou ženu okouzlující? Její charisma a vědomí individuality a jedinečnosti.  

Je to žena, která se má ráda. Má dostatečné sebevědomí, sebedůvěru a sebelásku! Ano, základem je její vnitřní spokojenost a harmonie.

Každá z nás se narodí s určitým charismatem a má svou individuální záři, auru a esenci, ale bohužel se stává, že se někde po cestě životem rozhodne svou zářivost vypnout. Většinou proto, že se jednoduše bojí.

Čeho? Je to zajímavé, ale většina žen se bojí být okouzlující. Každá z nás má v sobě kousek pradávné čarodějky, která zná svá kouzla a umí s nimi pracovat. Stále máme kdesi na úrovni buněčné paměti zakořeněno, že je to hodně nebezpečné. Teď je čas s tím skončit a znovu začít kouzlit a naplno pracovat se svou zářivou individualitou. 

A jak jsi na tom ty? Stále se ještě bojíš nebo už máš odvahu znovu si dovolit být tou, kterou opravdu jsi? Odhoď ten ochraný obal a rozbij tu skořápku, která tě chránila. Dovol si zářit, odhal svou esenci jedinečné osobnosti.

Jsem tvoje průvodkyně na cestě za proměnou. 

Já a  jeden z mých učitelů - Andy Winson.