A co když ještě neskončil?

Krásný Nový (kalendářní) rok 2016, přátelé 

Ale co když rok 2015 doopravdy ještě neskončil?

Pokud vám včera nešlo slavit a přišlo vám to celé nějaké divné (jako mě), je to možná proto, že Vaše tělo ví víc, než Vaše mysl. Totiž on včera nový rok sice začal, ale jen v našem kalendáři. Podle hvězd totiž ještě nový rok nezačal!

Jak píše Jakub Střítezský na svých stránkách www.humadesign.cz nový rok resp. Nový cyklus zkušeností a prožitků, začíná až 22.1.2016. Cituji:


„Kalendářní nový rok nezačíná ve stejnou dobu, jako nový roční cyklus zkušeností a prožitků, kdy Slunce vstupuje do 41. brány. To se děje (+/- 1 den) 22. ledna. Nadcházející roční cyklus začne dne 22. ledna 2016 v 15:38 našeho času.

Varování ohledně novoročních předsevzetí: většinou jsou odsouzena k nezdaru, neb jsou učiněna pod vlivem 38. a 39. brány, ve kterých se Slunce a Země nachází vždy 31. prosince. To jsou brány opozice/boje (38) a překážek/provokace (39). Abychom mohli úspěšně začít nový cyklus, potřebujeme nejprve správně dokončit ten starý.“

A proto mám takový plán. Chci využít následujících 21 dní na třídění, čištění, pouštění, odpouštění, loučení, přijímání a děkování. Prostě loučení se se starým a nepotřebným tak, abych uvolnila místo novému.

 

Jestli chcete, přidejte se ke mě a budu ráda, když mi do komentářů napíšete své dojmy a pocity ze včerejší noci. Co jste nejvíce cítili?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *